کانون هواداران استقلال تهران

با عرض سلام وخسته نباشید امیدوارم خوشتان بیاید

میلادمیداودی

محله بی بیان در مسجدسلیمان
فرزند اول خانواده ای پنج نفره، دارای یک خواهر و برادر، متولد سی ام دی ماه 1363 در محله بی بیان شهر مسجدسلیمان در نزدیکی اولین چاه نفت کشف شده در ایران؛ محله ای محروم که تا پایان دوره دبستان و قبل از نقل مکان خانواده به اهواز، دوران کودکی میلاد در آن سپری شد: «تا 12 سالگی ام در مسجدسلیمان بودیم؛ آن زمان فوتبال را عشقی بازی می کردیم؛ در کوچه های محله با توپ پلاستیکی یا در حیاط مدرسه ابتدایی که معمولا برای تیم مدرسه انتخابم نمی کردند!»
مسجدسلیمان در شمال شرقی استان خوزستان و در میان کوه های زاگرس واقع شده؛ ساکنان این شهر را طوایف مختلفی از ایل بختیاری تشکیل می دهند و دکتر امیدوار رضایی رئیس هیأت مدیره قبلی باشگاه استقلال تهران که برای حضور میداودی در این تیم تلاش زیادی کرد، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس است.


 

از باشگاه تا تیم ملی
بعد از نقل مکان به اهواز، زمین های خاکی منطقه فاز یک پادادشهر اولین جایی بود که بازی فوتبال را در این شهر شروع کرد و بالاخره در سال 79 برای نوجوانان استقلال اهواز انتخاب شد. در یک روز داغ تابستانی، با پیراهن شماره 11 تیم نوجوانان استقلال اولین بازی باشگاهی را برابر شاهین اهواز انجام داد و اولین گل رسمی را هم در همان روز به ثمر رساند: «همه چیز خیلی سریع پیش رفت؛ تازه فوتبال باشگاهی را شروع کرده بودم که مربی ام من را به تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران معرفی کرد. حمید درخشان و نصرت ایراندوست مربی گری تیم ملی را بر عهده داشتند و بازیکنانی مثل حسین کعبی، سیاوش اکبرپور، شیث رضایی و ... بازیکنان آن تیم بودند.»

باشگاه آب اهواز؛ سکوی پرتاب
اواخر سال 80 در اعتراض به سیاست باشگاه استقلال اهواز که اهمیتی به بازیکنان جوان بومی نمی داد، اعضای تیم نوجوانان استقلال که به رده سنی جوانان رسیده بودند همراه با مربی خود به باشگاه صنعت آب اهواز رفتند. تیمی تازه تأسیس که در همان سال اول حضورش بالاتر از تیم های جوانان فولاد خوزستان، استقلال اهواز و صنعت نفت آبادان قرار گرفت و شش بازیکن از جمله میلاد میداودی را تحویل تیم ملی جوانان ایران داد.
میداودی در آن سال آقای گل فوتبال جوانان خوزستان و ایران شد و بعنوان کاپیتان منتخب جوانان خوزستان به تیم ملی جوانان رفت که مجید جلالی را در آن مقطع همراه داشت. عنوان قهرمانی و آقای گل جام میلز هندوستان را کسب کرد و بعد از آن با گلزنی در رقابت های فوتبال جوانان آسیا که با مربیگری حمید علیدوستی همراه بود، چند تیم مطرح کشور خواهان وی شدند. استقلال اهواز اما تیمی بود که میداودی در زمستان سال 82 ترجیح داد بار دیگر در آن توپ بزند و بازی های باقی مانده از سومین دوره لیگ برتر را با پیراهن استقلال به میدان برود.


 

ورود به لیگ برتر با حجازی
میداودی ورودش به فهرست بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران را چنین شرح می دهد: «اولین بازی در لیگ برتر ایران را با استقلال اهواز مقابل فجرسپاسی در شیراز انجام دادم؛ ناصر حجازی سرمربی آن روزهای تیم استقلال اهواز بود که بلافاصله بعد از حضورم در این تیم مرا در ترکیب اصلی قرار داد. اولین گل لیگ برتری را هم چند هفته بعد از آن در اصفهان برابر تیم سپاهان به ثمر رساندم.»
میداودی تا پایان سال 89 شمسی، جمعا 114 بار در لیگ برتر فوتبال ایران با پیراهن تیم های پاس تهران، استقلال اهواز و استقلال تهران به میدان رفته که 37 گل و 38 پاس گل حاصل تلاش وی در این مسابقات بوده است.

دو نایب قهرمانی لیگ برتر
با فرا رسیدن دوره خدمت سربازی به پاس تهران رفت اما مجبور شد یک فصل را در امیدهای پاس و تیم پاس اراک، شهر محل خدمتش بازی کند! در ابتدای سال دوم با قهرمانی امیدهای پاس در تورنمنت چهار جانبه جزیره کیش و آقای گل شدن میداودی در حضور تیم های بزرگسال لیگ برتری، به تیم اصلی پاس راه یافت. مصطفی دنیزلی در حضور مهاجمین مطرحی نظیر آرش برهانی، محسن بیاتی نیا، بهنام ابوالقاسم پور، ایمان رزاقی راد و ... به میداودی فرصت حضور در ترکیب اصلی و بازی در کنار بازیکنان بزرگ و مطرح کشور را داد؛ عنوان نایب قهرمانی همان سال در شرایطی به پاس رسید که این تیم در یک قدمی قهرمانی بود.
بازگشت به استقلال اهواز بعد از سپری کردن دوران سربازی، با دومین نایب قهرمانی در دومین سال پیاپی همراه شد. این بار سایپا و علی دایی با همان پرچم معروف کمک داور اهل اردبیل، جام قهرمانی را در هفته آخر لیگ از استقلال اهواز ربودند.

ترانسفر به امارات

سال 86 در رده نخست جدول گلزنان لیگ برتر قرار داشت که باشگاه الاهلی امارات از طریق سفیر وقت ایران در آن کشور خواهان میداودی شد. میلاد در ابتدا مخالف رفتن بود، چون گمان می رفت با انتقال به امارات نتواند در تیم ملی تبدیل به بازیکن ثابت شود. دیدار ایران و سوریه از مرحله انتخابی مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه آزادی در همان روزها فرا رسید و «منصور ابراهیم زاده» سرمربی موقت تیم ملی به هفت بازیکن شاغل در لیگ امارات فرصت بازی داد اما میلاد میداودی بعنوان گلزن اول لیگ برتر ایران حتی در فهرست 18 نفره تیم ملی  قرار نگرفت! دو روز بعد از بازی ایران و سوریه میداودی راهی امارات شد؛ تیم الاهلی در نیم فصل دوم از رده هفتم به رده سوم لیگ صعود کرد و در جام حذفی نیز به مقام قهرمانی رسید تا میداودی در رده بزرگسالان اولین جام قهرمانی را بالای سر ببرد.


 

بازگشت مجدد به امارات
حضور علی دایی در تیم ملی باعث شد میداودی قید پیشنهاد مالی قابل توجه باشگاه الاهلی برای تمدید قرارداد را بزند و به ایران بازگردد، چرا که ظاهرا دایی به بازیکنان لیگ امارات اعتقادی نداشت.
این بار در بازی ایران و عربستان سعودی در ریاض، میلاد میداودی باز هم در فهرست 18 نفره قرار نگرفت و این در حالی بود که بازیکنان شاغل در لیگ امارات از جمله مهرزاد معدنچی و رسول خطیبی به میدان رفتند! میداودی بلافاصله بعد از آن مسابقه به لیگ امارات بازگشت؛ آن سال هر تیم اماراتی پنج بازیکن خارجی داشت که در هر مسابقه فقط می توانست سه بازیکن از این جمع را در فهرست 18 نفره قرار دهد. سیستم چرخشی استفاده از خارجی ها باعث شد میداودی از 17 مسابقه باقی مانده در لیگ امارات تنها در 10 مسابقه فرصت بازی پیدا کند اما در لیگ قهرمانان آسیا هر شش مسابقه را برای الاهلی بازی کرد. آن فصل با قهرمانی در لیگ حرفه ای امارات همراه شد و میداودی دو بار بعنوان بازیکن برتر هفته انتخاب گردید و ضمن حضور در برنامه پخش زنده «دورینا» از شبکه تلویزیونی دبی اسپرت، جایزه ویژه بهترین بازیکن هفته را نیز دریافت کرد.
میداودی طی دو فصل حضور در لیگ امارات جمعا 25 بار در تیم الاهلی دبی بازی کرد که 8 گل به ثمر رساند و 9 پاس گل داد. در لیگ قهرمانان آسیا نیز در هر شش مسابقه برای الاهلی به میدان رفت که یک گل و سه پاس گل را ثبت کرد.

نفر ششم در لیگ نهم
بعد از چهار فصل متوالی روی سکو رفتن با تیم های پاس تهران، استقلال اهواز و الاهلی امارات، پنجمین فصل فوتبال حرفه ای میداودی با تلخی به پایان رسید.
استقلال اهواز که دو فصل تا مرز سقوط پیش رفته بود، سرانجام به دسته پایین تر رفت. میداودی با 9 گل زده و ارسال 13 پاس گل بعنوان ششمین بازیکن برتر جدول موثرترین بازیکنان لیگ نهم معرفی شد و در فصل نقل و انتقالات 89 فرصت های انتخاب زیادی داشت اما صبر کرد تا استقلال تهران از بلاتکلیفی خارج و صاحب مدیر عامل شود. اولین روز تابستان 89 نیز با استقلال قرارداد منعقد کرد.


 

امید به پیشرفت
حضور در تمام رده های سنی تیم ملی از سال 79 تا 89، کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ های ایران و امارات، بازی در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فوتبال خارج از ایران، تجربه هایی بودند که قبل از حضور در استقلال تهران بدست آمده بود. بر خلاف خیلی از بازیکنانی که به استقلال یا پرسپولیس می روند تا به بخشی از این موقعیت ها برسند، میلاد قبل از حضور در تیم های پرطرفدار پایتخت همه آن ها را تجربه کرده بود و از حضور در استقلال، رسیدن به جایگاه های بالاتر را در نظر داشت. هر چند که یک مصدومیت طولانی مدت، رسیدن به اهداف بزرگتر را به تعویق انداخت اما میداودی امیدوار است در بازگشت به ترکیب استقلال بتواند موفقیت های بیشتری را تجربه کند.

حاشیه های تهران
وقتی به استقلال تهران آمد با این پرسش مواجه شد: «آیا از حاشیه های تهران نمی ترسی؟!» و در پاسخ گفت: «اگر منظورتان از حاشیه، جار و جنجال است باید بدانید که من سال ها در استقلال اهواز بوده ام و این مسائل برایم عادی است؛ اگر هم منظورتان از حاشیه، زرق و برق تهران است که من دو سال در دبی زندگی کرده ام و زرق و برق تهران در برابر دبی بسیار ناچیز است.»
آشنایی با چنین فضایی و تجربیاتی که میلاد قبل از آمدن به استقلال در داخل و خارج از کشور کسب کرده بود، باعث شد از ابتدای حضورش در استقلال خوش بدرخشد و در همان بازی نخست دو گل بزند.

شکستن رکورد پیامک برنامه 90
زدن دو گل در همان بازی اول برای استقلال و ادامه این روند تا کسب عنوان بهترین بازیکن ماه فوتبال ایران در خاتمه هفته هفتم لیگ برتر که با کسب بیش از 62 درصد از مجموع بیش از 2 میلیون و 400 هزار رأی شرکت کنندگان برنامه 90 تحقق یافت، میداودی را در صدر اخبار رسانه ها قرار داد.
میداودی در نظر سنجی برنامه 90 یک رکورد را به لحاظ آماری بر جای گذاشت و اولین بازیکنی بود که نزدیک به یک و نیم میلیون رأی را در یک نظرسنجی می آورد، آن هم در حالی که یکی از گزینه ها غلامرضا رضایی بازیکن آماده و گلزن اول پرسپولیس در آن مقطع زمانی بود. در سایر نظرسنجی های برنامه 90 که در خصوص بازیکنان انجام می شد، حتی مجموع آرای همه کاندیداها به اندازه تعداد آرای انفرادی میلاد در برنامه هشتم شهریور ماه 89 نرسیده بود!
 

 

کشیدگی رباط داخلی
مصدومیت و کشیدگی رباط داخلی در آخرین تمرین قبل از بازی با سپاهان و دور شدن از تمرینات منظم باعث شد میلاد برای یکی-دو مسابقه از اوج آمادگی دور شود اما با گلزنی برابر راه آهن و تراکتورسازی، چهار امتیاز دیگر هم به اندوخته های استقلال افزود و بعد از ساختن گل پیروزی بخش جام حذفی مقابل شاهین بوشهر، در انزلی نیز پایه گذار پیروزی و گل سه امتیازی مقابل ملوان شد اما یک مصدومیت شدید میداودی را از میادین دور کرد.

تلخ ترین خاطره ورزشی
روز هفتم آذر 89 روزی است که از یادآوری آن ناراحت می شود. در طی این سال ها با مصدومیت هایی مواجه شد اما سابقه نداشت که حتی دو بازی متوالی را بدلیل آسیب دیدگی غایب باشد و سقف غیبت ناشی از مصدومیت از یک بازی فراتر نمی رفت: «واقعا تجربه تلخی بود. صدای خرد شدن استخوانم را شنیدم و از شدت درد فریاد می کشیدم. به هر حال قسمتم این بود و تلاش می کنم بازگشت موفقی به میادین داشته باشم.»

در حسرت یک لیگ کامل!
یکی از نکات قابل توجه درباره میداودی اینست که هیچ گاه نتوانسته یک فصل از لیگ برتر را بصورت کامل از ابتدا تا انتها سپری کند و این شاید علت اصلی برای نرسیدن به عنوان آقای گل باشد.
میداودی که لیگ دهم را با انگیزه بالا استارت زد؛ در پایان هفته شانزدهم به دلیل مصدومیت مجبور به دوری از میادین شد. در لیگ نهم، صادر نشدن کارت آی تی سی از سوی باشگاه الاهلی امارات به علت بدهی مالکان استقلال اهواز به آن باشگاه باعث شد تا میداودی چند هفته ابتدایی لیگ نهم را از دست بدهد.
در لیگ هشتم، میلاد میداودی با فاصله زیادی نسبت به سایر مهاجمان در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار داشت که در نیم فصل به الاهلی امارات انتقال یافت و تا شش هفته بعد از رفتن به امارات نیز در صدر جدول گلزنان قرار داشت و بالاخره محسن خلیلی و هادی اصغری توانستند به تعداد گل های زده این مهاجم رسیده و در نهایت بصورت مشترک آقای گل شوند.
در لیگ هفتم اما صادر نشدن کارت پایان خدمت سربازی میلاد میداودی از سوی باشگاه پاس تهران باعث شد مهاجم استقلال اهواز چندین بازی ابتدایی فصل را از دست بدهد.

سوابق ملی میداودی
جزو معدود بازیکنان ایرانی است که طی 10 سال اخیر بصورت مستمر در تمام رده های سنی تیم ملی (نوجوانان، جوانان، امید، تیم ملی ب و تیم ملی بزرگسالان) بازی و گلزنی کرده است.
در رده بزرگسالان و تیم ملی تا پایان سال 89 در 25 مسابقه مقابل تیم های ملی مختلف به میدان رفته و این بغیر از بازی های تدارکاتی برابر تیم های باشگاهی خارجی است که جزو بازی های ملی محسوب نمی شود. میداودی 11 بار در ترکیب اصلی و 14 بار بعنوان بازیکن تعویضی برای تیم ملی بازی کرده و 5 گل زده و 6 پاس گل در کارنامه وی وجود دارد.
اولین گل ملی میداودی در خرداد سال 86 مقابل تیم ملی فوتبال فلسطین در رقابت های غرب آسیا در کشور اردن به ثمر رسید.


 

مشاور و راهنمای مورد اعتماد
همواره اعلام کرده پیشرفت در فوتبالش را مدیون یعقوب کعبی روزنامه نگار اهوازی است. کعبی بعنوان اولین مربی میداودی، وی را به نوجوانان استقلال اهواز برد و سپس به تیم ملی نوجوانان معرفی کرد تا بتواند شایستگی هایش را در سطح بالاتری نشان بدهد. کسی که در تمام این سال ها بعنوان مشاور و مدیر برنامه های میداودی در کنارش بوده و میلاد درباره اش می گوید: «واقعا یک راهنمای خوب می تواند خیلی بیشتر از یک مربی خوب در پیشرفت فوتبالیست تأثیر داشته باشد؛ خیلی از بازیکنان مستعد خوزستانی را داشتیم که به دلیل عدم راهنمایی صحیح فوتبالشان خیلی زود تمام شد. خدا را شکر من از اول فوتبالم کسی را داشته ام که هر وقت با مشکل مواجه شوم، کنارم هست و همواره از مشورت و راهنمایی هایش استفاده کرده ام. یادم می آید در ابتدای نوجوانی، هنگامی که آقای کعبی بازی ام را در زمین های خاکی دید، گفت با استعدادی که داری، می توانی بزودی به تیم ملی هم برسی و تنها چند ماه بعد از حضورم در تیم نوجوانان استقلال اهواز بود که به تیم ملی نوجوانان ایران رفتم.»

مربیانی که زحمت کشیدند
مربیان زیادی در طول این سال ها برای میداودی زحمت کشیده اند اما مصطفی دنیزلی با میدان دادن در ترکیب اصلی پاس تهران به میلاد فرصت نمایش توانایی فنی اش در سطح اول فوتبال کشور را داد: «دنیزلی شهامت زیادی داشت و در آن تیم پر ستاره از من در ترکیب اصلی استفاده می کرد. با اینکه چند سال است از ایران رفته، اما همیشه خاطرات خوبی از وی در ذهنم هست.»
ایوان هسک سرمربی تیم ملی جمهوری چک، دیگر مربی مطرح اروپایی است که میداودی زیر نظر وی نکات زیادی را فرا گرفت. به غیر از مربیان شایسته ایرانی که در تیم های ملی یا لیگ برتر افتخار شاگردی آن ها را داشته، در رده های سنی پایه ای چند مربی خوب خوزستانی برای میداودی زحمات زیادی کشیده اند: «همه مربیانم به گردنم حق دارند؛ برای پیشرفت یک فوتبالیست که به تیم ملی می رسد، خیلی ها زحمت می کشند. از تمام مربیانی که در رده های سنی مختلف داشته ام تشکر می کنم و به نمایندگی از تمام مربیانم؛ از عیسی چمن آور اهوازی، منصور زعفرانی و موسی سواری نام می برم که در رده سنی پایه برایم زحمات زیادی کشیدند.»
تصویر زیر از اولین بازی باشگاهی میلاد میداودی با تیم نوجوانان استقلال اهواز است. در ردیف نشسته، سومین نفر از سمت راست؛ میداودی است.


 

راه اندازی سایت شخصی
وقتی به استقلال تهران آمد، اقدام به راه اندازی سایت شخصی نمود تا بتواند از این طریق با رسانه های گروهی و هواداران ارتباط بهتری داشته باشد و از نظرات دوستداران استقلال نیز مطلع شود. تمام ایمیل ها و پیامک های هواداران که از طریق ایمیل و شماره پیامک سایت ارسال می شود را می خواند اما به دلیل مشغله اش نمی تواند به آن ها پاسخ بدهد. سایت شخصی میداودی به دو زبان انگلیسی و فارسی فعال است؛ مطالب بخش انگلیسی توسط افشین احمدی عضو مدیا چنل فیفا و یوفا که مدیریت چند سایت ورزشی کشور را عهده دار است، تنظیم و مدیریت می شود. مطالب بخش فارسی را نیز هادی حسینی و با هماهنگی میلاد میداودی تهیه و تنظیم می کند؛ ضمن اینکه مدیر برنامه های میداودی نیز بر مطالب سایت نظارت دارد و موارد ضروری را یادآوری می کند. 
میداودی در رابطه با استفاده از اینترنت می گوید: «از اینترنت به جز در موارد ضروری که مطلبی را نیاز داشته باشم، فقط برای پیگیری مطالب سایت شخصی ام، خواندن پیام ها و هماهنگی با مدیر سایت برای مطالب مندرج در آن استفاده می کنم؛ ضمنا در هیچ شبکه اجتماعی اینترنتی عضویت ندارم و تنها کانال ارتباطی ام در اینترنت، همین سایت است. سعی می کنم اکثر مصاحبه هایم را از طریق سایت شخصی ام انجام بدهم تا از برخی مطالب نادرست و نقل قول های غیر واقعی جلوگیری کنم. متأسفانه اخیرا متوجه شده ام یکی از روزنامه های ورزشی بدون هماهنگی با من از هواداران استقلال خواسته اگر نامه ای برایم دارند، به دفتر آن روزنامه ارسال کنند که این کار آن ها غیر اخلاقی است.»

ورود به جرگه متأهلین
از مستطیل سبز و مسائل مرتبط با آن که بگذریم، فروردین ماه سال 85 زمانی بود که میلاد میداودی وارد جرگه متأهلین شد و پای سفره عقد نشست. مراسم ازدواج میداودی و همسرش تابستان سال 86 در یکی از تالارهای شهر اهواز برگزار شد و درست در سالگرد تولد 25 سالگی میلاد بود که فرزند دخترش به دنیا آمد. «آمیتیس» همانند پدر در سی ام دی ماه متولد شد؛ سی ام دی ماه سال 88.


 

فوتبال مانع از تحصیل
حضور مداوم در اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان باعث شد که میداودی نتواند در زمینه تحصیل به مدارج دانشگاهی برسد و بعد از خاتمه مقطع متوسطه و دریافت دیپلم، ادامه تحصیل نداد. البته در مقاطع ابتدایی و راهنمایی با نمرات بالا قبول می شد اما بعد از آن به دلیل شرکت در اردوهای تیم ملی نوجوانان و جوانان و غیبت های ناخواسته در مدسه، میانگین نمرات تحصیلی اش پایین آمد.

نقاط ضعف و قوت
در طول تمام سال هایی که فوتبال بازی کرده، سابقه درگیری با داور، بازیکن یا تماشاگری را نداشته است. در خارج از میادین فوتبال هم به عقیده نزدیکانش، شوخ طبع و خوش اخلاق است و خیلی کم عصبانی می شود یا از کسی کینه به دل می گیرد؛ حتی در خصوص سعید سالارزاده بازیکن ملوان هم که آن خطای تعمدی را انجام داد و باعث مصدومیتش شد، عنوان کرد که از او ناراحت نیست.
میداودی البته در رابطه با نقاط ضعف و قوت خود می گوید: «اعتماد به نفس بالا مهم ترین نقطه قوت من است که باعث می شود در خیلی از کارهایم و حتی در مسابقات مهم موفق شوم. نقطه ضعف هایم را هم دیگران باید بگویند.»

اهواز و مسجدسلیمان

دو سال زندگی در دبی و انتقال محل سکونت به تهران به دلیل حضور در تیم استقلال نیز باعث نشد تا میداودی اهواز و سواحل رود کارون را فراموش کند؛ میلاد از هر فرصتی که دست بدهد، برای تهیه بلیط سفر به اهواز استفاده می کند تا در جمع خانواده و بستگان و آشناهایش باشد.
میداودی البته تعصب و علاقه زیادی هم به مسجدسلیمان دارد. با وجودی که بستگان نزدیکش در اهواز ساکن هستنند، هر چند وقت یک بار عازم مسجدسلیمان می شود. در بازی استقلال و پرسپولیس که با گل مجیدی به سود استقلال خاتمه یافت، زیر پیراهن تیمش یک تی شرت به تن داشت که حاوی عبارت «M I S» بود؛ نامی که اهالی جنوب به شهر مسجدسلیمان اطلاق می کنند. عبارت «ام آی اس» مخفف نام لاتین مسجدسلیمان است که شرکت های نفت انگلیسی در مکاتبات اداری قبل از انقلاب از آن استفاده می کردند. میلاد قصد داشت در صورت گلزنی در دربی 69 نوشته این تی شرت را مقابل دوربین های تلویزیونی نشان بدهد اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت بعد از اتمام مسابقه، این کار را انجام داد.


 

اتومبیل و گوشی همراه مورد علاقه
میداودی علاقه ای به تغییر مداوم ماشین و گوشی همراه ندارد. میلاد درباره خودروی فعلی اش توضیح می دهد: «یک دستگاه هیوندای ix55 مشکی رنگ شاسی بلند است که چند ماه قبل از حضورم در استقلال 71 میلیون تومان خریداری کردم و از آن خیلی راضی هستم. اکثر آپشن هایی که بنز یا ب ام و دارند را این ماشین هم دارد. سردکن و گرم کن صندلی، قدرت بالای ماشین، برقی بودن صندلی ها و ... مواردی بودند که باعث شد این ماشین را انتخاب کنم. این ماشین نسبت به بی ام و x3 از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار است.»
در زمینه گوشی تلفن همراه نیز، میداودی بیشتر از محصولات نوکیا استفاده می کند و رنگ نقره ای را برای گوشی می پسندد.

مشکی قشنگ تره!
در فوتبال که از ابتدا به رنگ آبی علاقه داشته و از 10 سال پیش فوتبالش را با استقلال اهواز شروع کرده؛ اما در خارج از میادین فوتبال بیشتر تمایل دارد پیراهن مشکی بر تن داشته باشد و این رنگ را دوست دارد. میداودی همچنین تمام خودروهایی که داشته، یا سفید رنگ بودند یا مشکی و خودش در این باره می گوید: «همیشه خودروهایم یا رنگ مشکی داشتند یا سفید؛ البته مشکی را بیشتر می پسندم و فکر می کنم قشنگ تر است.»


 

اوقات فراغت میداودی
تماشای مسابقات فوتبال خصوصا دیدارهای بارسلونا، بازی پلی استیشن، دیدن فیلم های سینمایی جدید و خارجی از نوع مهیج و ترسناک؛ بخش اصلی اوقات فراغت میداودی را پر می کند. در زمینه مطالعه نیز فقط گاهی وقت ها کتاب های تاریخی در رابطه با تاریخ اساطیری ایران و تاریخ تمدن های چند هزار ساله خوزستان را می خواند. البته میداودی اعتقاد دارد در زمستان سال 89 و بعد از مصدومیت، اوقات فراغت چندانی نداشته و در اکثر ساعات مشغول انجام برنامه های درمانی و آماده سازی بوده است.
از بین بازیگران ایرانی، بازی حامد بهداد و بهرام رادان را می پسندد و از طنزپردازان نیز به رضا عطاران و مهران مدیری علاقه دارد.

حساس به کفش ورزشی مرغوب
در زمینه البسه شخصی، هر چند از مارک های معتبر استفاده می کند اما زیاد در این مورد حساسیت به خرج نمی دهد و معتقد است همین که طرح و رنگ و کیفیت لباس خوب باشد، کفایت می کند و مارک آن اهمیت ندارد.
میداودی اما در زمینه کفش ورزشی حساسیت خاصی به خرج می دهد؛ میلاد اعتقاد دارد استوک های خوب برای یک مهاجم فوتبال بسیار مهم است و مرغوبیت مواد به کار رفته در کفش فوتبالیست خصوصا مهاجم که باید ضرباتش دقیق باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل بیشترین پول در زمینه پوشاک را برای خرید استوک های مرغوب و آخرین محصولات شرکت نایک هزینه کرده و معمولا استوک هایش را از فروشگاه ورزشی یکی از دوستانش در شهر دبی تهیه می کند.

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 15:53  توسط مهدی و هادی محمدی  |